O NÁS

Existuje mnoho podôb umenia, ktoré ľudia nasledujú, obdivujú, milujú, vyhľadávajú, no nikto nikdy nepovedal, že ho umenie v nejakej oblasti nenadchlo.

 

Radi by sme vám v skratke napísali niečo o nás, každý predsa má svoj príbeh.

 

Ten náš sa začal písať veľmi skoro, keď sa podarilo naplniť víziu, že náš e-shop bude plný umeleckých kúskov. Za vytvorením celého e-shopu stojí umelecky založená rodina. Home 4 Art je viac-menej rodinný e-shop, ktorý vznikol vďaka láske k umeniu a silnej túžbe posúvať veci vpred.

Prvý človek, o ktorom by ste mali čosi vedieť, je Saki. Je to hlava rodiny, manžel, otec dvoch detí a vášnivý fotograf. A práve jeho láska k fotografovaniu prerástla až do takej miery, že dva roky študoval fotografiu na New York Institute of Photography a jeho fotografie uzreli svetlo sveta na úspešnej vernisáži a výstave v Senci. Bola by škoda takýto talent skrývať – Sakiho jedinečné fotografie nájdete na Home4Art.

Druhým prínosom nášho e-shopu je Naška. Okrem toho, že je skvelou mamou a manželkou, tak je aj šikovnou maliarkou. Maľovaniu sa nevenuje dlho,  jej tvorba je však dôkazom toho, že keď človek chce, dokáže dosiahnuť čokoľvek. Po niekoľkých rokoch sa vrátila k tvoreniu a jej šikovné ruky sa postarali o všetky originálne obrazy, ktoré nájdete na Home4Art.

Záštitou toho všetkého je Filip, syn týchto dvoch talentovaných ľudí. Je to človek s múdrym a kvalitným úsudkom, ktorý dokáže presadiť svoje skvelé myšlienky. Práve Filipovi môže Home4Art ďakovať za svoj vznik.

Súčasťou nášho tímu je aj Miška, Filipová priateľka, ktorá dáva nášmu Home4Art tvár. Stará sa o grafický dizajn, sociálne siete, fotky, videá, o komunikáciu s vami a v neposlednom rade o dodávanie týchto krásnych umeleckých diel do vašich domovov a kancelárií.

 

onas

Späť do obchodu